Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Nepal

Īpašums pārdošanā Nepālā

Nepāla ir Dienvidāzijas demokrātiska republika, kuras galvaspilsēta ir Katmandu. Tā robežojas ar ziemeļiem ar Ķīnu un dienvidos ar Indiju un ir valsts, kurai nav izejas uz jūru.

Vieta, kur jūs nekad negaidīsit, ka jums būs uzplaukums, ir Nepāla. Tomēr jauno nekustamo īpašumu pārdošanas Nepālā, kas uzcelti pagājušajā gadā, ir palielinājies par vairāk nekā 300%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, un zemes cenas ir palielinājušās par 300%.

Nepāla, iespējams, nav acīmredzams nākamais īpašumu karstais punkts, taču kalnainā valsts starp Indiju un Ķīnu piedzīvo nelielu nekustamo īpašumu uzplaukumu, savukārt turīgie Nepālas nekustamo īpašumu investori meklē drošu patvērumu savai naudai.

Lai arī nemieri var atturēt ārvalstu investorus, kas interesējas par nekustamo īpašumu tirdzniecību Nepālā, bet Katmandu tam ir pretējs efekts, jo nestabilos apgabalos dzīvojošie pārceļas uz galvaspilsētu un pērk nekustamo īpašumu Nepālā un turīgi investori, kuri vēlas nodot naudu nekustamā īpašuma tirgū.

Zeme ir kļuvusi par vērtīgu preci, galvenokārt desmit gadus ilgā pilsoņu kara starp maoistiem un armiju dēļ, kamēr cilvēki pārpildīja galvaspilsētas relatīvo drošību.

Pieplūdums uzspieda zemes vērtības pilsētā. Jaunu debesskrāpju un dzīvokļu kompleksu priekšlikumu skaits turpina pieaugt.

Saskaņā ar plānošanas ministrijas datiem galvaspilsētā šobrīd tiek būvēti vairāk nekā 250 debesskrāpju. Bet daudzi dzīvokļi Katmandu ir tukši, jo īpašnieki nevar atrast ieinteresētus īrniekus, kuri pērk nekustamo īpašumu Nepālā.

  •  
    Pārcelšanās uz Nepālu. Emigrējušies un dzīvo Nepālā

        "Māte un dzimtene ir vairāk vērts nekā Debesu Valstība". Šī ir frāze, kas vislabāk raksturo vienu no slavenākajām pasaules valstīm, kas pieder Āzijas kontinentam. Ganību līdzenuma, gan Himalaju kalnu grēda šķērsojums un, galvenokārt, ar mantojumu skaistākajām ainavām pasaulē, Nepāla šodien ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 2861

PARDOŠANA Villa, Nepal, Kathmandu, Kathmandu, villas center

144,000.00EUR
PARDOŠANA
Villa

200 m²
Māja villa pārdošanā Katmandu, centrā ļoti jauks un pilnīgs 3 istabu.
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB